| iordy007 a întrebat:

happy

Dc atunci cand intru in metin2 ps si dau sa aleg un caracter mi se incarca un pic si apoi imi iese din joc?
Eu am 2 caractere unu de 54 si unu de lv 1 care l-am facut de proba.Cand vreau sa intru pe cel de lv 1 nu are nicio problema, dar cand vreau sa intru pe cel de 54 mi se incarca putin si brusc ma scoate din joc

Cine ma ajut aprimeste funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Vezi daca iti da vreo eroare (ai un fisier syserr sau ceva de genul in client.)
Cel mai probabil ai caracterul buggat, roaga un gm sau teleporteaza-te daca are script de teleportare in homepage si o sa-ti mearga.

| iordy007 explică (pentru CM7YRE):

Mersi cred ca era bugat, dar acum l-am rezolvat... am intrat pe site si am dat sa-l deblocheze si l-a teleportat in map1 si acum merge, inainte eram in v2
Multumesc

1 răspuns: