| ionut2014 a întrebat:

De cand am instalat windows xp cand incerc sa instalez orice tip de Counter Strike se iveste o problema.La toate Counter-urile care le-am instalat dadeam dublu click pe iconita de la Counter si dupa cand mi se pornea jocul se bloca la meniu si trebuia sa restartez din nou PC-ul.Deci va rog frumos sa ma ajutati cu aceasta problema. Primul raspuns care ma ajuta sa scap de aceasta problema sacaitoare primeste Funda mare si vot!laughing

6 răspunsuri:
| elysey a răspuns:

Salut dezinstaleaza toate cs-urile si ia-l pe acesta:http://www.sa-mp.com/download.php.

| elysey a răspuns:

Sorry am dat paste gresit asta e:https://kickass.so/......06114.html

| ionut2014 explică (pentru elysey):

Elysey mah tot accesi problema esti si cu veriunea ta. Deschid jocu si se blocheaza la meniul acestuia!crying

| elysey a răspuns (pentru ionut2014):

Da-mi id de mess te ajut prin team viewer

| ionut2014 explică (pentru elysey):

Grecuionut89@yahoo.com Sper ca stii ce tb sa faci

| ionut2014 explică (pentru elysey):

Messul nu mai merge uite skypul meu daca vrei sa ma mai ajuti
Grecu_Ionut1