| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am instalat de curand jocul shooter Counter-Strike 1.6 dar din pacate am o problema! Cand dau click pe iconita launch se incarca 1 sec iar dupa se opreste, nu se intampla nimic! Nu am idee care ar fi problema...

3 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Poate din cauza antivirusului (dezactiveaza firewallul si incearca din nou) sau poate nu e kit'ul bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CS-ul este de vina! Ia-l pe acesta: http://www.cs-gothic.ro/......t2470.html si nu o sa ai probleme!

| facifraguri a răspuns:

Connect cs.facifraguri.ro
daca vrei un domeniu pe ro!
daca vrei un forum pentr-u servarul tau de cs!
www.facifraguri.ro Cel mai nou servar de
CS connect cs.facifraguri.ro
Cautam admini cu experienta!