| anonim_4396 a întrebat:

de cateva zile am o problema la Pc Mai precis la Win 7 cate o data nu foarte des mi se da un crash si un blue screen si imi da o eroare [CAT AM APUCAT SA CITESC] System_service_exception si imi zice sa intru in safemode si sa dezinstalez un program pe care l`am instalat maidevreme dar nu stiu exact si am sters mia multe nefolositoare [NU WIN].AS VREA UN PROGRAM SA REMEDIEZ PROBLEMA SAU CEVA DE GENU VA ROG ajutati-mahappy

Răspuns Câştigător
| hunterboy a răspuns:

Nu e vorba de nici un programinstalat aiurea! un program nu poate face atata dezordine in windows ci e vorba de un virus nedetectat de antivirus.Singura solutie e sa reinstalezi wndowsul pentru ca virusul tia sters o mica parte din windows si nu se poate deschide decat fortat...am avut si eu problema asta!