| MusicSavesMySoul a întrebat:

TPU.

Am o problema. Acum cateva zile m-am decis sa sterg programele nefolositoare din calculator, dar cred ca am sters si unul important, deoarece, de atunci imi apare o eroare cand incerc sa dau click pe link-uri. Scrie 'Application not found', dar nu inteleg ce are. Am nevoie de un anumit program ca sa pot folosi link-urile? Daca stiti care e problema, va rog sa ma ajutati.

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

Ai incercat sa tii o evidenta a programelor sterse?
Sincer sa fiu nu-mi pot da seama care este problema.Bafta happy

Întrebări recente