| Dumytraş_Berbecuţ_1906 a întrebat:

De cateva zile pe tableta mea unele jocuri nu mai imi functioneaza,cand vreau sa intru in ele spune ca "Aplicatia nu este instalata",si am dezinstalat jocurile care imi dadeau eroarea asta(Candy Crush,Minecraft, Strumfi etc.)si le-am instalat din nou si imi din nou ca Aplicatia nu este instalat, ce-as putea face ca sa-mi mearga din nou jocurile astea? Am android 4.1.1 + am spatiu pentru. jocuri destul de mare, cine ma ajuta dau FUNDA! Plzz! :*

3 răspunsuri:
| tpufondator a răspuns:

Intra in setari si caută restore sau resetare si se va sterge tot. Așa am făcut la telefon.

| Dumytraş_Berbecuţ_1906 explică (pentru tpufondator):

Pai am multe fotografii, video-uri pe tableta, si n-as reseta-o, alta varianta nu exista?

| tpufondator a răspuns (pentru Dumytraş_Berbecuţ_1906):

Conectezi tableta cu cablul USB la laptop si salvezi poze