| cristi1000 a întrebat:

De ce cand ma joc fifa 14, si intru sa joc un meci,gameplay-ul este foarte naspa fata de youtube,adica,jucatorii se misca ca niste roboti foarte foarte repede,reactiile sunt exagerat de mari,parca are avea acceleratia si sprint speed toate la 99, dar nu e vorba de asta.Se misca foarte ciudat.Cateodata se misca normal,cateodata se misca jucatorii ca niste roboti,
Am dat jocul pe slow,normal si nimic, pe fast se misca si mai repede jucatorii.
Ce as putea face ca ma streseaza ..Jocul e de la Skidrow (la altii le merge perfect, mie nu sad )
Dau funda

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Salut,mai umbla la setari poate ai umblat pe undeva fara sa iti dai seama

| cristi1000 explică (pentru DarthNiger):

Nu am umblat nicaieri, doar la controale in rest la nimic,sad

| DarthNiger a răspuns (pentru cristi1000):

Reinstaleaza jocul si poate o sa iti mearga

3 răspunsuri:
| Adrian_Busuioc_1984 a răspuns:

Salut cristi, la fel am patit si eu, am reinstalat si windows-ul si jocul de mai multe ori si tot nu ii dau de cap, ba mai mult acum imi face la fel si in fifa 13. Ai rezolvat cumva aceasta problema?