| anonim_4396 a întrebat:

am o problema la fifa 13 deci jocul merge dar cand intru la kick off in prima sec a meciului ma da afara din joc ....la practice mod merge dar mai e o singura problema jocul se misca prea repede parca game speedu ar fi dat pe fast dar e pe slow si tot asa face daca are cineva solutii pentru problemele astea 2 spune-ti! Multumesc!

1 răspuns:
| DarkAngel007 a răspuns:

Am avut fifa dar nu a facut asa ceva mai intii trebuie ca calculatorul tau sa corespunda cerintelor jocului
Procesor 1.8 GHz
RAM 2Gb
Video 256 MB
daca corespunde incearca sa instalezi DirectX 9.0c. Bafta.