| ReSpawn17 a întrebat:

De ce Grand Theft Auto IV cere la system requirements foarte mult? pana la urma a aparut in 2008. Aveti vreo idee daca Gta 5 va cere tot atat de mult? Multumesc

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca gta 4 a fost un joc imens si a avut un nou motor grafic care nu era tocmai pus la punct.
O fi el din 2008 dar grafica lui poate fi considerata superioara si in 2012.
Iar gta 5, cat de mult asa vrea sa cred ca nu o sa aiba cerinte prea mari.
Din trailerul ala imi e ca nici pe ps3 nu o sa il pot juca...

| ReSpawn17 explică (pentru Apache):

Dar GTA 5 imi merge bine pe low sau pe medium.sunt cel care a pus intrebarea cu gta 5, daca imi merge
laughing

1 răspuns: