| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

De ce imi apare eroarea asta la Need for Speed World? :

Microsoft Visual C++ Runtime Library

Runtime Error!

Program... Data\Electronic Arts\Need for speed World\Data\nfsw.exe

This Application har requested the Runtime to terminate it in an unusal way.Please contact the application support team for more information.

Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga?(am cerintele de sistem necesare pentru al deschide)

FUNDAAAAAAAAA1!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie demo dar nu stiu sigur si daca e demo se termina singur jocul intr-o ora dar la tine e posibil o eroare la sistemwinking

| FReAkAzO1d a răspuns:

Pai trebuie sa faci exact ce iti zice.Sa instalezi Microsoft Visual C++ Runtime Library

| FReAkAzO1d a răspuns:

Incearca asa:Inta in my computer si scrie sus in bara %temp% si sterge tot ce iti apare acolo.
Dupa fa-ti un update la DirectX-ul si Runtime care il ai.
Daca nu merge nici asa, dai click dreapta pe program compatibility si bifezi run this program in compatibility mode for mircosoft visual c++ ...ala pe care il ai tu pe calculator

| Andrei21000000000000000000000000 explică (pentru FReAkAzO1d):

Mie nu imi apare cum zici tu

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru FReAkAzO1d):

Cum sa nu ai ma.Toate sistemele au aialaughing