| superbarbat a întrebat:

De ce la noul joc Mitos.is The Game de pe Steam cand vreau sa ma joc cand intru in el imi da imagine alba si ma tine tot asa la nesfarsit? Dau funda la cel mai bun raspunswinking

2 răspunsuri:
| JunioRDanny a răspuns:

Nu stiu de ce, dar fii multumit pentru ca eu nu pot sa-l downloadez ca nu stiu de unde sad.

| Ratiu_Doris_1994 a răspuns:

Buna daca it apare fundalul alb asta e ori din cauza pc ului tau pentru ca daca e vechi si nu are un procesor prea bun atunci de asta iar daca calculatorul tau e cu windows 7, 8, 10 si are un procesor bun atunci asta e din vina jocului!