| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Am o intrebare de ce Mozilla se blocheaza?
adica cand vreau sa intru pe net se face o imagine alba de tot si se blocheaza

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Si eu am si Chrom si Mozilla care si mie mi-a cam facut cateva figuri ba era de la net ba o eroare intra in start si vezi ca scrie control penal si scrie undeva programs si sub programs scrie uninstal... dai acolo cauti moziila si il dezinstalezi dupa care il instalezii din nou si nu ar mai avea de ce sa iti faca figuri.Bafta.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Pufffx):

puppy dog eyes hei mersi
am facut exact cum ai spus
si acum merge foarte bine happy

| Pufffx a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Nu ai pentru ce.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La mine merge chiar bine.Ai probleme la calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza win. este virusat!

| victorandrei a răspuns:

Probabil ai instalat multe toolbar-uri.