| romario97 a întrebat:

de ce nu-mi merge nfs most wanted? imi da eroare dinaceea cu don't send.cine ma ajuta primeste funda

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Ori nu l-ai instalat cum trebuie, ori nu e bun jocul.
Incearca sa-l reinstalezi din nou cu atentie la fiecare pas, si daca nu merge, descarca-l din alta parte.

| downer2012 a răspuns:

Trebuia sa pui si detalii despre componentele pc, placa video, ram si procesor, eu inainte cand aveam pc slam tot asa cu dont's imi dadea, acum am 2gb ram placa video ati catalist 512 mb si merge perfect, deci s-ar putea sa fie de la placa video sau ram