| romario97 a întrebat:

de ce nu-mi merge nfs most wanted? imi da eroare dinaceea cu don't send.cine ma ajuta primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Ori nu l-ai instalat cum trebuie, ori nu e bun jocul.
Incearca sa-l reinstalezi din nou cu atentie la fiecare pas, si daca nu merge, descarca-l din alta parte.

| romario97 explică (pentru Reek54):

Degeaba,af facut asta.Lasa-mi tu te rog un link de unde sti ca merge 100%

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Iti pot spune unde sa cauti, pe trackerele mari, mai multe nu iti pot spune, deoarece as promova pirateria.
Mai ai o varianta, sa cumperi jocul de la un magazin autorizat.