| romario97 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema, atunci cand intru in nfs most wanted imi da o eroare cu don't send si este legat de un fisier appcompat.txt.stie cineva ce as putea sa fac? dau funda+vot

4 răspunsuri:
| dragonslep a răspuns:

Ai copiat crackul?

| ILovemathhhh a răspuns (pentru dragonslep):

Daca nu copiaza crackul ii da cv de genu... ==> No disk, please insert the correct disk. laughing)) LoL laughing ii lipseste componentele, poate a downloadat jocu` si nu l-a instalat laughing sau. cum am zis eu, sa-l reinstaleze.

| dragonslep a răspuns:

Ma asa zice cind nu ai crack copiat daca uni is buti

| ILovemathhhh a răspuns:

Foarte usor, reinstaleaza-l, daca este piratat, nu prea o sa mearga happy, poate ai luat crackul gresit, incearca sa il reinstalezi, daca nu are setup, nu va merge. orice program are niste registry, setupul aceeia ti-i baga, intelegi?