| Cristian1994 a întrebat:

Am instalat nfs most wanted, am copiat crak-ul unde s-a instalat, si cand doresc sa intru in joc imi da o eroare de genul "error C 00000" de ce oare ca am placa video de 256 si ramii de 2 giga si procesor 4000+. Primul care ma ajuta primeste funda imediat!

Răspuns Câştigător
| Graftzoor a răspuns:

Am instalat si dezinstalat joku asta de mi de ori l-am terminat si de 14 ori da nu am primit nici o eroare de genul asta... cine stie ce nu ai facut bine mai bine in dezinstalezi si il iinstalezi ca la cartebig grin

1 răspuns:
| Kattan a răspuns:

Te rog zi-mi exact ce eroare iti da (fa un screenshot si urca-l pe vreun site ceva).