| cristianorudi7 a întrebat:

Am instalat jocul F1 2011 si nu a mers. Apoi l-am sters si numai stiu ce si cum am facut, ca acum, daca vreau sa il bag iar, nu pot sa apas pe butonul de INSTALL, iar daca apas pe butonul de UNINSTALL, imi zice ca nu a gasit ceva cu Windows Installer Package sau asa ceva, iar daca apas pe PLAy imi zice ca F1. exe si numai stiu ce fisier nu au fost gasite si nu am rezolvat nimic.
Va rog, cum rezolv aceasta problema? nu mai pot sa instalez jocul.
http://www.megaupload.com/? d=J2M4OW46

1 răspuns:
| petrica1111 a răspuns:

Trebuie sa cauti un program de dezinstalat apoi sa descarci ccleaner si dai scanare la registre apoi dai rezolva problemele. Bafta!