| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU! Am nevoie de un raspuns urgent. Am instalat "Dirt 3", acesta nu mi-a mers si am incercat sa il dezinstalez din Control Panel, nu a mers asa ca l-am sters(Shift+Del). Acum problema este ca atunci cand incerc sa il instalez imi apare doar Uninstall/Repair dar nu se intampla nimic cand dau pe acea optiune. Am incercat sa il sterg din CCleaner, am sters registrii, am sters tot ce am gasit in >>(Runregeditregistry editor) si imi apare exact la fel (Uninstall/Repair) nu si Install. Daca stiti ce as putea sa ii fac spuneti-mi repede, fara bataie de joc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ai făcut greșeala de a-l șterge normal.
Poți încerca să-l dezinstalezi cu un program de dezinstalare universală gen Revo www.ninite.com/revo/

Scanează cu ăsta apoi http://goo.gl/o0Emj

Iar dacă tot nu merge foloseşte utiliarul System Restore și alege o dată dinainte să instalezi Dirt 3.