| RayM3 a întrebat:

De ceva timp ma confrunt cu o problema.Atunci cand vreau sa intru intr-un joc, ( e joc online, se numeste fiesta) ma loghez, intru pe caracter, sa zicem ca la inceput ma joc 1 ora fara nici o problema... dupa acest interval de timp, ma scoate din joc fara nici o eroare.Deci imi vine sa turbez cand face asta, incerc sa intru din nou...intru pe caracter si iar ma scoate straight face

Care ar putea fi problema?
Astet raspunsurile voastre!
Cel mai bun raspuns primeste funda happy

2 răspunsuri:
| stefangeorge a răspuns:

Hmm o fi o problema de la pcu tau sau de la client incearca sa reinstalezi jocu

| RayM3 explică:

Am reinstalat jocu de 2 ori dar degeaba...cred ca e de la pc