| realmadrid123 a întrebat:

de curand am primit un xbox one din America, si la el am primit 2 jocuri, Fifa 17 si GTA V iar cand dau sa intru pe online imi spune la fifa 17 asa:Your profile does not have have the acces permission to acces this feature!

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Iti trebuie abonamentul xBox Live pentru a te juca online. Il poti gasi la eMag sau MediaGalaxy.

| realmadrid123 explică (pentru MihaiGe):

Si ala daca-l cumpar ma lasa mereu sa joc online nu? Cam cat ar costa?

| JoKeRuLwTF a răspuns:

Salut! Iti trebuie XBOX Live. Iti recomand sa il iei de aici.
https://www.g2a.com/xbox-live-gold-14-days-trial-code-global-1.html