| GabyBackflip69 a întrebat:

de curand de fiecare data cand imi deschid pc-ul imi tot apare o eroare legata de start force: "The installed StarForce Protection driver is not compatibile with this version of windows and will be disabled. Applications that require this driver will not function properily without a patch.
Ultima chestie care am instalat-o pana acum a fost doar Prince of Persia The Two Thrones, si dupa ce ca am instalat jocul a inceput sa-mi apara eroarea asta si nu stiu cum sa o rezolv.
Deci cel care ma ajuta va lua funda.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Dezinstalezi "StarForce Protection".
Daca nu il vezi la programe instalate, scrie "msconfig" si cauta-l prin taburile din fereastra care apare.

| GabyBackflip69 explică (pentru cristimihailov):

Se pare ca nu-l gasesc la programe instalate deci unde trebuie sa scriu "msconfig" ca sa-l pot dezinstala?

| cristimihailov a răspuns (pentru GabyBackflip69):

Nu. msconfig este o comanda care iti arata ce programe pornesc la startup, ce servicii, etc. Te uiti pe acolo. Sigur te prinzi.