| xlr8rq1 a întrebat:

Vreau sa joc Prince of Persia 5 : The Forgotten Sands dar dupa ce dau login zice "Please enter the prduct key that came with your game.Note that this will tie your game to this Uplay account.Eu nu am CD-ul si nu stiu ce sa fak.....pls dau funda!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Iti trebuie crack :
http://jooace.wordpress.com/......00-tested/

dezarhiveaza, copiaza fisierele si da paste la ele in C-program files-ubisoft*cred*-prince of persia!
apoi fa un shortcut la fiserul. exe pe desktop, ca sa iti fie mai usor!
Ar trebui sa mearga sa joci... dar nu o sa mearga sa te conectezi la serverele ubisoft * un joc hackuit nu se poate juca online, si nu are functii de online *

3 răspunsuri:
| DontDifferent a răspuns:

Frate nu-l baga unde l-ai instalat cu Daemon Tools ci in folderul jocului

| xlr8rq1 explică:

Cand dau paste la crack zice "There is not enough space on PoP_TFS. You need an additional 946 KB to copy this files.

PoP_TFS
Space free: 0 bytes
Total size: 5. 62 GB
Si nu, nu merge sa deletez fisierele originale ca sa le inlocuiesc...

| Bogdan_Mihai_1995_Abul a răspuns:

Pai daca nu mai ai spatiu cum vrei sa mearga frate?