| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Aproape mi-am instalat sims 3 dar cand vreau sa instalez Final Version Patch
imi zice:the setup has detected no version of the sims tm 3 is installed
this update requires that a previous version of the application be installed.
Ce inseamna si ce e de facut?

3 răspunsuri:
| userr a răspuns:

De unde ai downloadat jocul? am eu un patch pentru final version!

| SimsClub a răspuns:

Daca ai deja The Sims 3 instalat poti upgrada jocul cu sims 3 launcher. Daca insa alegi upgrade-ul manual trebuie sa stii ca sunt doua tipuri de patchuri. Incremental si cumulative. S-ar putea ca tu sa instalezi prima varianta iar in acest caz ai nevoie de un patch anterior care sa aduca jocul la o versiune mai recenta (insa nu la ultima versiune). Incearca acest patch cumulativ care practic contine toate update-urile: http://akamai.cdn.ea.com/......Update.exe
Succes :)

| Alinas_8565 a răspuns:

Buna! imi poti spune si mie te rog, unde anume trebuie sa copiez patch-urile in joc pentru ca sa le pot instala?