| TPUuser9999 a întrebat:

de curand eu impreuna cu un baiat ne-am deschis un canal de Youtube si as vrea sa avem parte de niste pareri despre ce schimbari am putea sa ii facem continutului nostru! Multumesc anticipat pentru ajutor! Aveti aici link-ul canalului : https:// www.youtube.com/channel/UC3aeMHMvAu3qmoejgA3BSzg

1 răspuns:
| smax11223 a răspuns:

Pentru inceput cred ca e destul de bine. Singurul lucru care lipseste acum sunt mai multe video-uri. Mult succes cu canalul vostru baieti. happy