| bebe1000 a întrebat:

de curand mi-am cumparat o consola ps4 si as vrea sa imi recomandati daca se poate 3 jocuri ce le pot juca la 2 manete... as vrea unul cu bataie, unul cu masini ceva si unul...nici nu stiu (nu fifa ca am) ceva 1 vs 1 distractiv. As vrea sa le iau la mana a 2 a de pe olx. Astept pareri, multumesc

Răspuns Câştigător
| azeze a răspuns:

Salut, incearca :
Mortal kombat X, HellDivers, FarCry5
Wrc 6

| bebe1000 explică (pentru azeze):

Hell drv este cu o planeta si impusti? Daca da se pot face 2 caractere?

| azeze a răspuns (pentru bebe1000):

Da,acela este dar, nu se poate face alt caracter si nici sa il stergi, caracterul se face pe contul de la PS, eventual te loghezi cu alt cont sau a fost un bug care iti dadea reset la joc dar nu il mai stiu, poate il gasesti tu. Daca raspunsul meu anterior te-a ajutat, astept si eu ajutorul tau. big grin