| AndreiMihai91294 a întrebat:

de curand mi-am descarcat si instalat Prototype 1 iar cand intru in joc am un lag infernal,reluarea a -zece-a
Ce pot face ca sa pot juca si eu normal,fara lag, ca cei de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Asa am avut si eu un PC care era "aur" pe vremea lui...*dem old days*. Nu-ti trebuie piese scumpe.

Un Nvidia 9600GT, procesor un amd 4600+ (daca ai bani 5000+)

3 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Ai un PC prea vechi pentru a rula Prototype 1. (daca nici ala nu-ti ruleaza...e grav). Fa-ti un PC pe PIESE nu-l cumpara din magazin direct facut, va costa mai putin SI va fi mult mai bun decat cele deja facute (daca stii ce piese sa iti alegi).

| AndreiMihai91294 explică (pentru CrappinMorth):

Ok,mersi de raspuns, am pc-ul asta din 2000 cred, dar ce a fost pe vremea lui, aur! are procesor dual-core de 2.21 ghz, 1 gb ram ddr2 si placa nVIDIA, o sa ii schimb pisele, cam ce ar trebui sa schimb ca sa mearga bine jocurile astea gen Prototype, Darksiders, Spiderman 3 etc? daca imi raspunzi ai funda :*

| CrappinMorth a răspuns (pentru AndreiMihai91294):

Asa am avut si eu un PC care era "aur" pe vremea lui...*dem old days*. Nu-ti trebuie piese scumpe.

Un Nvidia 9600GT, procesor un amd 4600+ (daca ai bani 5000+)

| gabicostil a răspuns:

Pai nu prea ai ce face prea mult poti incerca asta:http://www.youtube.com/watch?v=Rg8FlDWt9ic
Dar mai bine ti-ai lua o placa video special pentru jocuri filme hd si sa iti mai bagi placute RaMi cam atat.