| Wyorel a întrebat:

FUNDA! Am instalat de curand windows 7 si merge bine, dar am o problema! Cand bag cd-ul cu driverele sau pe cel cu setarile pentru imprimanta nu mi le citeste ci le da afara! Ce are ca inainte nu facea asa?

7 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Inainte ai avut Windows XP? Poate anumite fisiere din windows nu se,, inteleg,,.

| Wyorel explică (pentru YoChriss):

Da am avut Xp si am instalat peste el!

| YoChriss a răspuns (pentru Wyorel):

Pai incearca sa reinstalezi driverele inca o data sau reinstaleaza windows 7, si daca iar nu merge il pui la loc pe domnul XP. Succes!

| Generalul a răspuns:

Alte cd-uri iti merg, sau doar cele cu drivere au probleme? Daca nu merge nimic, are unitatea optica o problema, iar daca doar cele cu drivere au probleme, poti downloada si instala altele mai noi direct de pe pagina producatorului.

| Wyorel explică (pentru Generalul):

Da altele imi merg!

| IncorrectUsername a răspuns:

Ai instalat toate driverele?

| Wyorel explică:

Si nu imi citeste nici telefonul atunci cand il conectez prin usb!