| MarkOneAdi123 a întrebat:

De curand, mi-am luat un abonament la boosteroid si as vrea sa imi cumpar fifa 20. Problema este ca nu stiu daca am viteza destul de mare la internet. Am facut un test cu fortnite-ul, iar aceste merge destul de bine, insa imi este frica ca la fifa 20 sa nu mearga si n-as vrea sa dau banii degeaba. Viteza mea la internet este de 94 mb/s.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca iti faci abonament de 15 euro la Origin poti juca FIFA 2020 si tot ce mai au ei o luna. Daca iti merge bine FIFA cand trece luna in cumperi si iti ramane permanent.

| MarkOneAdi123 explică (pentru Wr3nch):

L-am luat, l-am instalat si acum imi da eroarea asta: https://imgur.com/a/cCL9fg6

| Wr3nch a răspuns (pentru MarkOneAdi123):

Aia e de la Boosteroid in sine.