| Pleyboy98 a întrebat:

Salutare am si eu o problema am instalat android 4.2.2 pe telefonul galaxy ace plus GT 7500 si nu mergea camera video si radio fm cand am vazut ca nu merge am instalt android 2.3.6 original acuma merge camera si radio dar problema este cand il deblochez imi arata ecran negru touch screen i merge da nu arata nimic pe ecran ca sa isi revina trebuie sa il inchid si sa-l pornesc din nou asea face de fiecare data decte ori se blocheaza ecranu si ca sa il deblochez trebuie sa il pornesc din nou

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru ca ai instalat unul care nu e bun. INcearca cu asta, dar filmarea tot nu merge, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2622857 si nici blitul

| AlexL28 a răspuns:

Incearca cu o resetare, daca nu merge, instaleaza alt firmware.