| AvalohAlyn a întrebat:

Voi pe ce cheltuiti banii de buzunar sau cei stransi?

16 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pe cărţi.

| neutrino a răspuns:

Pe cadouri pentru : mama, tata, frate, sora si alte persoane dragi mie.

| T0T a răspuns:

Droguri, țigări și alcool. Tigruuuuleeeeeeeeee mă înnebunești.

| OldSoul a răspuns:

Depinde, in ultimul timp ii arunc pe micile placeri ale vietii, mai beau ceva, mai merg la un restaurant, mai merg la jocuri de noroc...
Iar daca suma de bani disponibila creste, ii bag in masina...

| PedoBarbie a răspuns:

Pe electronice.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dulcuri, haine, tehnologie... ondulator, placa, chestii din astea, creme de fata, lucuri de care au nevoie femeile.

| RareşTPUro a răspuns:

Mie cel mai mult imi place sa strang si sa cheltuiesc doar pe ce imi trebuie cu adevarat.

| Sociopat a răspuns:

Droguri si alcool.Sunt un om simplu.

| Deaad a răspuns:

Pe popcorn pentru filme.

| Cameliapantiru a răspuns:

Lucrez, asa ca am banii mei.
In afara de cele necesare (hrana, apa, produse de curatenie, facturi etc), imi cheltuiesc salariul pe carti, bile ela teatru/opera/ concerte/cinema, haine, pantofi/posete(ador shoppingul), cosmetice, cele necesare pentru catelusa mea, vacante, cine la restaurant, flori/cadouri pentru persoanele dragi, la ocazii special si nu numai...

| Zaygon a răspuns:

Pe monede in special, pe gadgeturi si electronice si pe prajitura cand ies in oras.

| smartlollipop a răspuns:

Haine, jocuri, everyday things... Niciodata nu stii cand mergi la Lidl si gasesti ceva ce iti place laughing

| BeckhamRZM a răspuns:

Haine, țigări, pub-uri.

| Mandeliu a răspuns:

Ii strang pana gasesc ceva care simt ca o sa ma faca sa ma simt bine/sa am necesarul meu.Eu cel mai mult in prezent imi investesc banii pe partea de gaming, vreau sa imi iau un PS3 sau un PC nou, rareori imi iau coduri paysafe etc.

| AncuxD a răspuns:

Mâncare

| colectionarul2 a răspuns:

Ii strang si cand vad ceva special il cumpar