| BogdanS a întrebat:

De vreo doua zile, jucandu-ma FIFA (13), dupa doua meciuri jucate imi iese brusc din joc si mi-l inchide. N-ar fi o mare problema dar imi iese exact in timpul meciului al doilea, pe la sfarsitul lui si apoi iar trebuie sa o iau de la capat si e destul de enervant. Si chestia este ca alte jocuri cu cerinte mai mari le joc ore la rand si nu se intampla asta. A mai patit cineva asa sau stie cineva care ar putea fi cauza? Dau Funda cu siguranta pentru cine ma ajuta.

2 răspunsuri:
| SkyNets a răspuns:

Incearca sa reinstalezi din nou fifa poate ca de unde l-ai luat nu e bun sau ti se misca un pic cam greu pc fiindca ai compartimentul C plin aproape

| BogdanS explică (pentru SkyNets):

Compartimentul C e mai mult de jumatate gol, nu-i de la asta. Eu ma gandeam ca poate este de la temperaturi prea mari. Sa fie asa?