| Anonymus00 a întrebat:

Deci am jocul Fifa 11 si am placa video Nvidia Ge-Force 7300 gt de 256mg si 3 gb ram ..Bun..cand ma joc, spre mirarea mea, am 30 frame-uri,dar cand vreau sa joc la multiplayer cu un prieten cu GameRanger,am un lag ingrozitor,incat,nici nu pot juca.
Va rog frumos o solutie cat mai rapid,dar fara "Ia-ti procesor/Rami/nu's ce" daca stiti ceva cum sa mearga mai bine,atuncy comentati!
A si da, jocul este dat pe Very low, rezolutia 1280/720!

1 răspuns:
| Kalimdor99 a răspuns:

Pai cand joci multiplayer este normal sa mearga mai greu, doar trebuie sa se faca legatura online.