| K4ppy a întrebat:

Buna Seara...happy am si eu o problemalaughing,nu mai stiu ce sa ma joclaughing,am procesor Intel duo 2, 66GHz,rami(1250Rami)placa nVIDIA ge force 7300 SE/7200 GS de 512MB, as vrea sa incerc niste jocuri noi..sa imi mearga pe pcul meu,am windows xp sp3, astept multe pareri si daca e si siteuri.cel mai frumos joc primeste Funda:X

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Skyrim,Fallout 3&New Vegas, Quake 4, Doom 3, Bioshock 1&2, Dead Space 1&2, World of Tanks simulator de tanuri online.

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Gothic 2 si toate modurile fan-made.O sa te tina captivat cel putin 1 an.

| ktrinel a răspuns:

Ce gen de jocuri iti plac?(shooter, rpg, soccer, racing etc )

| K4ppy explică:

Nu stiu ce joc as vrea ktrinel. unul sa ma captiveze...sa fie tare... oricum, mersi pentru raspunsuri, o sa mai astept niste raspunsuri