| woal14cox a întrebat:

Salut TPU, deci am un pc si am o problema.
Specificațiile:
Placa de baza : Gigabyte H410m H
Procesor: i3 10100f
Ram : HyperX 2666Mhz ddr4
placa video e una veche pe care o voi schimba, un orfan de gt 210
si o sursa Corsair CV550W (cam overkill)
Problema mea este ca atunci cand bag cablul de la sys_fan in placa de baza nu mai porneste pc-ul, am o carcasa Aqirys Bellatrix, o fii de la fanuri? daca bag doar molexurile merge bine dar daca bag si acel cablu de 4pin nu mai merge, dc? axedow#1862 daca vreti sa ma ajutati pls, nu degeaba am smart fan 5... lmao

3 răspunsuri:
| Ion1231 a răspuns:

Salut, da este de la coolere. Trebuie sa ai coolere de la Gigabyte ca sa functioneze.

| Ion1231 a răspuns:

Daca doresti sa te ajute un prieten, iti va trimite cerere de prietrenie pe discord. Atentie pe el il cheama Felix Motan si cu niste emojiuri sau numai stiu ce

| Maguraa713 a răspuns (pentru Ion1231):

Hei, te poti uita te rog pe profilul meu la ultima mea intrebare? Multumesc!