| Bilii a întrebat:

Salut. Vreau sa va uitati cu atentie la componentele urmatoare si sa imi spuneti daca functioneaza impreauna. (i3-10100f) https://www.pcgarage.ro/......36ghz-box/

https://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/gigabyte/h410m-h-v 3/ (Placa de baza gigabyte h410m H V3)

https://www.pcgarage.ro/......annel-kit/
(ramii astia)

+ ca o sa le pun impreauna cu un gtx 1060 6gb.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, da, ar trebui sa functioneze fara probleme!

| Bilii explică (pentru anonim_4396):

Eu am placa de baza atx. O sa functioneze si asta matx nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bilii):

Da, se monteaza ok si mATX, singurul dezavantaj ar fi cel estetic, cum "umple" mai putin din carcasa, insa daca nu ai carcasa cu panou de sticla, nu vad cum te-ar afecta asta.

| Bilii explică (pentru anonim_4396):

Am carcasa neagra fara pic de sticla

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bilii):

Atunci n-ar trebui sa fie vreo problema happy

| Bilii explică (pentru anonim_4396):

Imi poti spune daca o sursa de 450 sau 500 W functioneaza cu componentele de mai sus?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bilii):

Ar trebui sa functioneze fara probleme de 450W, scuze daca e prea tarziu raspunsul

| Bilii explică (pentru anonim_4396):

Are ceva daca chipsetul placii de baza este h510? Imi trebuie neaparat h410?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bilii):

Nu, socketul e important, sa se potriveasca procesorul, ce chipset are placa de baza e alta poveste si merg mai multe pentru acelasi procesor