| Daniel235 a întrebat:

Deci intrebare mea este legata de GTA San Andreas MultiPlayer!
Deci eu cand intru pe un server ma joc putin iar dupa aia mi se blocheaza si se aude un fel rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr si trebuie sa dau restart la PC, eu tocmai ce mi-am schimbat calculator inainte mi se misca foarte greu acum pe blue bugged mi se misca in 100 fps si 90 fps am un pc decent zic eu si nu stiu de ce mi se blocheaza si trebuie sa dau restart, care ma ajuta ii dau funda pe loc!

1 răspuns:
| AndreiTN a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi si sa il instalezi din nou cu tot cu San Andreas, stiu ca si unui prieten ii facea tot la fel iar dupa l-a dezinstalat si la instalat la loc si nu ii mai facea! Bafta!