| DoNotDisturbDND a întrebat:

.Deci joc un metin numit Alpha metin2 si am ajuns la portal spre V5 (adica dragon) ce imi trebuie sa ca trec? Chei rasucite? si daca da unde cad?

Răspuns Câştigător
| Hephaistos a răspuns:

Salut! joc metin2 de ceva ani si stiu cum sta treaba.Pentru a intra la dragon pentru fiecare jucator sunt necesare 3 chei rasucite.Cheile acestea pica in numar de 2 la fiecare General Yonghan din fata v5(intrare dragon). Multa bafta la macelul cu dragonulwinking. Funda? big grin

4 răspunsuri:
| tryyky a răspuns:

Eu te pot ajuta cu un sait care da yan oricui pe gratis mie mi-a mers http://metin2-ro-yang-nelimitat.yolasite.com/

| Bııa69 a răspuns (pentru tryyky):

Ai incercat sa iei MD de acolo?

| DoNotDisturbDND explică (pentru tryyky):

E o mare prostie site-ul...crezi ca ma pacalesti? ala iti fura conturile

| tryyky a răspuns:

Da am incercarcat si cu monede dragan si a mers vedeti ca s-ar putea sa la primiti in 24 de ore