| ShotYouDown a întrebat:

Am o problema cand vreau sa joc orice joc cum ar fi gta 4, metin2, spore etc jocul parca imi ingheata nu pot sa fac nimic si imi da eroarea "Display driver stopped respondig and has recovered

Display driver ATI Radeon Family stopped responding and has sucessfully recovered...Inainte jocurile acelea imi mergeau... ce sa fac? va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| danny_1954 a răspuns:

Reinst diveru' video
asigura-te ca ai DirectX 9.0 sau cel mai nou
si daca ai netframework 4
sau vezi sa nu fie ceva de la firewall happy

| emanuel87 a răspuns:

I-ati un calculator nou mai bun mai sigur.Sau instaleaza un windows mai puternic cum ar fi:Windows Xp Dark Edition; il recmand pe mine ma uimit acest windows.

| zChan a răspuns:

Update driver si gata