| Dutzu18 a întrebat:

din nou.Am o intrebare. Ce jocuri imi recomandati pentru un PC ca:1.5 GB RAM, o placa video MSI ATI Radeon de 1024 MB si un procesor Intel Celeron de 2.02 GHz? Dau funda pentru cel care raspunde cel mai repede, dar si corect.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Placa aia ce chipset are? Faptul ca are 1 GB de ram este egal cu 0 - sint multe placi cu 256MB mai puternice decit multe mizerii care au 1 GB. Celeronul ala sigur nu o sa te ajute prea mult cu jocurile aparute de prin 2006 incoace...

| Dutzu18 explică (pentru KodrutZ):

SIatunci ce ar trebui sa fac sa-mi mearga GTA 4 sau altele? Sa iau alta placa video?

| KodrutZ a răspuns (pentru Dutzu18):

CE PLACA VIDEO AI? "MSI ATI Radeon de 1024 MB" nu spune absolut nimic. Sint vreo citeva modele complet diferite care se incadreaza in descrierea asta... plus de asta, ar cam trebui sa iei alt proc-placa de baza-memorii...

4 răspunsuri:
| whiteviper98 a răspuns:

Salut! Poti incerca Mirrors Edge. Este un joc super, cu o grafica frumoasa.O sa iti mearga.

| thePAINkiller a răspuns:

Iti recomand urmatoarele jocurii mai misto call of duty 4 nfs carbon,prostreet, undercover toate seriile fifa si pes battlefield 2, jocuri sf star wars battlefront 1 si 2, halo 1, rezident eveil 4, cs1, 6 si source euro truck simulator bus driver medal of honor airbone call of duty 2 ca 3 nu e pentru pc