| whiteviper98 a întrebat:

din nou.Am o intrebare. Ce jocuri imi recomandati pentru un PC ca:1.75 GB RAM, Nvidia GeForce 210 de 1024 MB si un procesor Intel 3.00GHZ? Dau funda pentru cel care raspunde cel mai repede, dar si corect.(Cat mai multe jocuri!)

2 răspunsuri:
| bobo_1770 a răspuns:

Asassins creed revelation Asassins creed 2 Diablo 2 Lord of the ring Matrix Hitman 3

| thePAINkiller a răspuns:

Eu am aproape aceleasi cerinte de sistem mai precis 4 gb ddr3 procesor 2, 7ghz dual core si placa video nVIDIA geforce 210 1gb ddr3 tias recomanda sati maresti ramu la 3 gb si iti recomand urmatoarele jocuri toate seriile call of duty in culisv modern warfare 3 medal of honor 2010 toate seriile pes si fifa resident evil 4 si 5 toate nfs-urile pana la sift1 split second (este un joc misto si distractiv care se poate juca si in split screan adica in doi) daca ai si gamepad poti sa joci devilmacry 4 si 5 dirt 1, cs1.6 si source bulleststorm, star wars battlefront 1 si 2