| ultr4nima a întrebat:

Doar fiindca am incurcat parola pe STEAM de vreo citeva sute de ori,insa pina la urma am pus-o corect, cei din Departamentul de Asistenta Steam imi spun ca altcineva imi foloseste contul.Iar acum nu mai pot juca Team Fortress 2. Ce sa fac ca sa-mi recapat contul incit ca totul sa redevina la normal si sa ma pot juca din nou Team Fortress 2?

1 răspuns:
| lovemeoana a răspuns:

Da si tu ca ai pierdut parola si pune alta noua. asa nu o sa iti mai foloseasca nimeni contul