| aby_6778 a întrebat:

Doar mi-am bagat windows 7 si nu merge sa intru in metin2 imi zice 3d grafica..Am facut toate update am instalat driver original dar tot degeaba.Am umblat la compatibilitate si l-am setat pe 7 si tot nu merge. Daca stiti ce are va rog sa imi spuneti dau funda+vot.
P.S inainte de sa bag 7 mergea perfect.PC indeplineste ramii si video.

1 răspuns:
| sylviu97 a răspuns:

Vezi daca ai "Intel(R)graphics media accelerator driver for mobile" incearca sa instalezi si vezi daca merge