| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Doresc ceva consola sau ceva electronic care sa ma pot juca jocuri dar sa ma ajute si pentru scoala. Vreau sa precizez ca am laptop slab

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Iați un laptop mai bun atunci. Unul cu procesor i7, vreo 8 gb ram și măcar 2 gb placă video și poți să te joci ce vrei și să rezolvi orice ai nevoie pentru școală.

| ad2017 a răspuns (pentru mastadont):

Nu cred ca ii trebuie chiar atat. dar depinde de ce vrea sa joace, ca nu prea cred ca la chestiile de scoala ti-ar trebui i7.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru ad2017):

Doresc sa ma joc
Fortnite
Minecraft
Cs go
Ets2
(Vreau si gta v dar nu il am)poate o sa fac rost de el s