| superoidxxl a întrebat:

Cand jucam Roblox pe laptop nu mai puteam juca jocuri pe net. Vreau sa precizez ca laptopul era mai slabut.Roblx are de fapt virusi, sau nu? Va rog sa imi raspundeti.Raspunsul care ma ajuta cel mai mult primeste funda.

Răspuns Câştigător
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Presupun ca Windows 7 Ultimate.Mai ales ca e 32 bits si cu 2GB RAM, e de la laptop.

4 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Nu,Roblox nu are virusi. Daca mi-ai spune ce laptop ai ti-as putea ajuta.

| superoidxxl explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Acum am calculator performant. Aveam Windows Ultimate 32 biti.Atata stiu despre el, si mai stiu ca aveam 500 giga memorie, si parca aveam 2 giga ram.

| superoidxxl explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Acum am un calculator de gaming.Un terra pe hard disk, windows 7 profesional, Nvidia Geforce GT 2giga si 8 giga ram.Am 64 biti.

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru superoidxxl):

Presupun ca Windows 7 Ultimate.Mai ales ca e 32 bits si cu 2GB RAM, e de la laptop.

| ThePrinceJoker a răspuns:

Nu nu era virus
ia-ti un laptop mai nou mediu sa zicem care sa poata sa duca