| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un laptop pentru gaming,filmat si editat.
Cand o sa imi cumpar un laptop o sa ma apuc de Youtube.
-Jocurile pe care vreau sa le joc:
Minecraft,roblox,fortnite, cs go, gta 4/samp/gta 5(poate gta 5).
Tot odata sa am si cu ce filma si edita.Sa am lag. Ceva laptopuri stiti?

4 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Cel mai bun laptop budget: Acer Helio 300.
Pe amazon, modelul de anul trecut este la $800.
Iar cel de anul asta undeva la $1300, dar merita.

| Copila2016 a răspuns:

Bun, îți recomand Fraps pentru filmare iar pentru editare Windows Live Movie Maker, este bun pentru început și ambele sunt gratis.
Dacă îți dorești și jocuri gratis, ar trebui să muncești, dar nu cum crezi tu de greu...

Trebuie doar să te joci și să îndeplinești diferite misiuni, să vezi reclame, sau să scrii postări ca să primești coduri de instalare oficiale pentru diferite jocuri populare precum Minecraft, GTA V, Sims 4, dar și coduri pentru balanță virtuală la ROBLOX, Fortnite, etc cum menționai mai sus.

Aceasta este o dovadă că și eu am primit, două jocuri în doar 2-3 zile: https://i.imgur.com/KlfKahO.png
( dacă te uiți în colțul din dreapta, jos; vei vedea că una este cu ceas, adică o voi primi, iar cealaltă este primită dar nu puteam să arăt poza la ea fiindcă arăta codul acela. )

Poți intra și îți vei primi jocuri Free în câteva zile. Poftim, dacă intri, îți dau un cod pe care probabil tu îl vei folosi pentru a debloca jocuri după noroc. G4-JULY-CH3S7 expiră pe 08/01/2018; deci, grăbește-te dacă îl vrei.
https://bit.ly/2Jnx3bP

| Giuliana_Stan_1991 a răspuns:

Cauta pe google asa:Gaming PC Laptop | Suche Gaming PC Laptop | informationvine.com‎
si ai sa gasesti laptop de games dar nu stiu nimic de editat (nu fac Youtube)

| AnonOps_AnonOps_2000 a răspuns:

Ia ti un ROG de 1 TB si pe pe putin nVIDIA geforce gtx 960 e pe undeva la 5000 de lei dar merita