| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa îmi facă un pc de gaming? Vreau sa cumpăr unul cât mai ieftin piesa cu piesa. Cât mai ieftin dar sa meargă jocurile bine. Vreau sa joc LoL,Fortnite,DeadByDaylight,Sims4, Minecraft și GTA5. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| randomgui a răspuns:

Asteapta, acum este cel mai rau moment sa cumperi un PC, Nvidia va lansa placile video noi in 30 de minute de acum, iar Intel va lansa seria 9 de procesoare in toamna. Deci asteapta

| StefanInf a răspuns:

Intra pe PC garage si vezi ca ai un chat acolo unde vorbesti cu un operator.Intreaba-l pe el asta si iti face un wishlist.