| peda73 a întrebat:

Doresc sa aflu cum pot scoate o persoana din lista de prieteni de pe facebook.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| William a răspuns:

Salut, e foarte simplu. Intai intri pe cotnul tau de facebook, apoi dai pe prietenul pe care vrei sa il stergi. Dupa aia te uiti in stanga unde are el prietenii si dai in jos pana se termina, acolo o sa scrie Raporteaza/blocheaza si alte din astea, si o sa scrie si Sterge. Dai pe sterge si ai rezolvat problema. Funda daca te-am ajutat.