| FuturePlayerFootball a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa imi ascund numarul de prieteni de pe facebook.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Deci, te duci la prieteni, si dupa in dreapta, langa gaseste prieteni si deasupra la cauta prieteni ai un creion unde scrie administreaza daca ti mouse-ul pe el, dai acolo si dupa du-te la editeaza confidentialitatea, dupa o sa iti apara un tabel si in dreapta trebuie sa schimbi din "prieteni" in "doar eu", ultima e ca sa vada cati urmaritori ai, daca vrei poti sa o schimbi si pe aia tot asa. Daca nu ai inteles ceva sa imi spui happy