| razvangabytza123 a întrebat:

doresc si eu un switch bot pentru metin2 steel, eu am unul by unpushed sau ceva de genu, si am win pe 32 bit, si cand dau sa injectez imi apare o eroare cu niste semne de intrebare, primul raspuns bun, cine doreste sa il dea in privat add razvan_bz_22@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| razvangabytza123 explică (pentru NAdrian):

Ti am ascultat sfatul, Foarte folositor bafta in viata

| NAdrian a răspuns (pentru razvangabytza123):

La fel.