| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

era singura categorie care o puteam alege. Am o problema cu calculatorul, de fiecare data cand il deschid se restarteaza fara a face eu ceva, dupa ce intru in desktop, trec vreo 5-10 secunde si se restarteaza, sau chiar si dupa 2 min, am intrat si in sistemul BIOS, dar tot ce am putut sa fac a fost sa misc din sagetistraight face, as vrea sa-mi puteti spune ce e de facut (sigur daca nu gasesc o solutie cu care as putea rezolva aceasta problema voi reinstala wondowsul) daca metoda de rezolvare va fi prin BIOS va implor dati-mi pasii. Si da pot intra ca trebuie sa se faca vreo 5-10 restarturi pana cand numai facestraight face deci va implor. ajutati-ma. Desigur, dau funda.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa reinstalezi Windowsul. Daca continua sa faca probleme poate fi o problema de racire. Pentru asta trebuie sa cureti pasta termoconductoare veche, sa pui noua si sa cureti de praf coolerul de la procesor.

2 răspunsuri:
| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică:

Multumesc, am uitat sa mentionez, s-a mai intamplat asa cu acelasi windows. Si a venit un baiat la mine si mi-a mai adus inca un cd cu windows. si acelasi rezultat se intamplastraight face. Oricum, multumesc pentru informatie.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică:

Si apropo, cand il deschid face un sunet ciudat de parca s-ar tura motoru de la Dacie(nici chiar asa dar oricum nu suna cum ar trebui)... probabil se manifesta asa si din cauza asta?